Через те, що гранди-суперники по групі - Іспанія і Німеччина - розійшлися нічиєю, збірна України з першого ж матчу вирвалася вперед

Вчора ввечері, 3 вересня, у Львові вдало дебютувала в групі "А4" Ліги націй національна збірна України з футболу. Противник - Швейцарія - відвіз додому нуль балів, опустившись на дно в заліковій таблиці.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Гості зі Швейцарії агресивно стартували, але отримали гол у свої ворота на 14-й хвилині. Трохи раніше Малиновський влучив у праву штангу, а потім, пару хвилин по тому, Малиновський накинув Тимчику в прорив по правому флангу. Той влучив м'ячем у голкіпера, але Ярмоленко, який вчасно зреагував, п'ятою відправив круглого у ворота - 1:0!

Підопічні Володимира Петковича не відразу повернулися в гру після такого початку, але коли "розігрілися" під кінець тайму, ініціативу вже майже не відпускали, ще до перерви зрівнявши рахунок. Захист упустив Сеферовича, який обіграв Зінченка і закотив м'яч у правий кут. Пятов не зміг виручити, просто не дотягнувся, - 1:1.

На початку другого тайму гості ледь не вирвалися вперед: українську збірну вберегла від рахунку 1:2 права штанга, хоча Варгас пробив головою дуже небезпечно.

У підсумку, після відкоту Михайличенка з лівого флангу під удар Зінченку той, що не обробляючи пас, відразу ж додав імпульс м'ячу і вніс його в правий кут: 2:1! Швейцарці до фінального свистка влаштували штурм, але марно.

Голи: Ярмоленко, 14 (1:0); Сеферович, 41 (1:1); Зінченко, 68 (2:1)

Україна: Пятов; Тимчик; Кривцов; Матвієнко М.; Степаненко; Михайличенко Б.; Зінченко; Малиновський; Ярмоленко; Жуніор Мораес; Коноплянка (Яремчук, 54)

Швейцарія: Зоммер; Аканджі; Мбабу; Родрігес Р .; Ельведі; Джака Г .; Соу Дж. (Ебішер, 82); Емболо; Цубер (Штеффен, 46); Сеферович; Варгас Ру. (Аеті, 73)

Короткий огляд матчу з відео голів у високій якості можна подивитися тут.

Наступний матч у підопічних Шевченка буде проти Іспанії.