Для того, щоб вразити ворота супротивників півтисячі разів, аргентинському нападаючому Ліонелю Мессі знадобилося вийти на поле в 632 матчах

Володар призу Золотий м'яч за підсумками минулого футбольного сезону, форвард з Аргентини Ліонель Мессі забив свій 500-й гол. Така нетривіальна цифра була досягнута на 63-й хвилині матчу 33-го туру іспанського чемпіонату між Валенсією і Барселоною.

Примітно, що цим м'ячем Мессі закрив безгольову смугу в кар'єрі: нападник до 17 квітня не міг розпечатати ворота супротивників цілих 515 хвилин. Ювілейний гол Мессі, проте, не допоміг каталонцям виграти в матчі: Барселона поступилася з рахунком 1:2.

Згідно зі статистичними даними, 450 голів аргентинець забив у складі каталонців, а ще півсотні - за національну збірну. На все це пішло 632 матчі.

Мессі забиває п'ятисотий гол:
Форвард Барселони Мессі відзначився 500-м голом у кар'єрі: відео

Крім того, в минулому сезоні Мессі вперше в історії забив в семи різних турнірах за один календарний рік.

Відео: Youtube / Messi Magic™

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.