RU

Фінал Ліги Європи закінчився вражаючою серією пенальті: всі голи і відео емоцій видео

27.05.2021, 08:36
h_56925992

У фінальному матчі Ліги Європи в Гданську іспанський "Вільярреал" здолав "Манчестер Юнайтед" з Англії тільки в наполегливому протистоянні в серії пенальті. Поєдинок закінчився зі значним сумарним рахунком 12:11.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Іспанці почали гру "замкнуто", немов і не збираючись атакувати, і за перші півгодини зробили тільки одну гостру вилазку до воріт противника. Однак це була гольова атака c ударом після розіграшу стандарту. Парехо з лівого флангу навісив, Морено відпрацював в штрафний успішніше за Лінделефа і в один дотик забив. 1:0.

"Червоні дияволи" відігралися після перерви. Обороняючись, іспанці вивели м'яч зі своєї штрафної, але той відскочив до Рашфорда. Удар в один дотик з 20 метрів, сумбур рикошетів перед воротами, – і Кавані його таки закотив у ворота.

В основний час іспанці знову закрилися на своїй стороні, "МЮ" атакував; в екстра-таймі все було навпаки. Безрезультатно.

За цим настала найдовша серія пенальті в історії турніру. Гравці забивали ідеально, поки слідом за реалізованим ударом Рульї не провалив свій шанс де Хеа. Англійський гравець пробив у правий кут низом – і воротар саме туди і кинувся. 11:10 на серії пенальті, фантастика!