Під час матчу 1/16 фіналу Кубка Росії з футболу "Шинник" - "Спартак", який відбувся вчора в Ярославлі , на трибуні вболівальників московського клубу фанати розгорнули прапор з нацистською свастикою.

Крім того, на 58-й хвилині сталася бійка фанатів, через що  матч призупинили на півгодини. Розбушувалися вболівальників вдалося втихомирити лише за допомогою ОМОНу. Вболівальники "Спартака" протягом усього матчу палили піротехніку. Після матчу поліція затримала 78 осіб. В результаті безладів постраждали три співробітники правоохоронних органів.

Фанати "Спартака" побилися з ОМОНом і показали свастику: відео

Вболівальники "Спартака" з нацистським прапором (фото - sovsport.ru)

Матч завершився перемогою "Спартака" з рахунком 1:0. Єдиний м'яч на 70-й хвилині забив Дмитро Комбаров, який реалізував пенальті.

ВІдео: youtube.com