RU
08.10.2013, 09:46

Збірна України розпочала підготовку до матчу з Польщею: фото

Збірна України розпочала підготовку до матчу з Польщею: фотоЗбірна України розпочала підготовку до матчу з Польщею: фотоЗбірна України розпочала підготовку до матчу з Польщею: фотоЗбірна України розпочала підготовку до матчу з Польщею: фотоЗбірна України розпочала підготовку до матчу з Польщею: фотоЗбірна України розпочала підготовку до матчу з Польщею: фотоЗбірна України розпочала підготовку до матчу з Польщею: фотоЗбірна України розпочала підготовку до матчу з Польщею: фотоЗбірна України розпочала підготовку до матчу з Польщею: фото

Футболісти національної збірної України зібралися на тренувальній базі під Києвом і почали підготовку до заключних матчів кваліфікації ЧС-2014 проти команди Польщі (11 жовтня) і Сан-Марино (15 жовтня).

Вчора футболісти провели відкрите тренування для ЗМІ. 25 футболістів тренувалися в загальній групі, травмованих у складі національної команди немає. Загальна група гравців зробила кілька кіл навколо футбольного поля. Окремо разом з тренерами працювали воротарі національної команди. Після цього футболісти провели розминку і розділилися на дві групи: одна відточувала майстерність у групових вправах з м'ячем, а інша провела двосторонню тренувальну гру.

Фото - прес-служба Федерації футболу України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: ЧС-2014
Популярне