18.11.2010, 13:15

Збірна України зіграла внічию останній матч року

Збірна України зіграла внічию останній матч рокуЗбірна України зіграла внічию останній матч рокуЗбірна України зіграла внічию останній матч рокуЗбірна України зіграла внічию останній матч рокуЗбірна України зіграла внічию останній матч рокуЗбірна України зіграла внічию останній матч рокуЗбірна України зіграла внічию останній матч рокуЗбірна України зіграла внічию останній матч рокуЗбірна України зіграла внічию останній матч рокуЗбірна України зіграла внічию останній матч року

У 2010-ому збірна України поступилася тільки в одному з восьми матчів, що передували грі із Швейцарією: у дуелі з бразильцями - 0:2. Під керівництвом Юрія Калітвінцева команда три зустрічі звела внічию, вигравши тільки поєдинок з Чилі

Національна збірна України з футболу з рахунком 2:2 зіграла товариський матч з командою Швейцарії. Цей матч завершував для підопічних Юрія Калітвінцева програму спаррингів у нинішньому календарному сезоні. У 2010-ому збірна України поступилася тільки в одному з восьми матчів, що передували женевському: в дуелі з бразильцями - 0:2. Під керівництвом Ю.Калітвінцева команда три зустрічі звела внічию, вигравши тільки поєдинок з Чилі.

Вже на старті матчу команди обмінялися гострими моментами. Спочатку Йохан Джуру замикав навіс у нашій штрафній, але пробив прямо у руки Андрію П’ятову, а потім Ярослав Ракицький вистрелив поруч із "дев'яткою" воріт швейцарців. Надалі швейцарці більше володіли м'ячем, і українці не могли навіть перейти центр поля.

У середині тайму П’ятов виручив нашу команду, відбив удар Олександра Фрая, що пробивав головою з декількох метрів. Опісля хвилин сім Барнетта, здавалося, бив вже напевно, але П’ятов в ефектному стрибку удар потяг. Однак на 39-ій хвилині наш голкіпер виявився безсилим після удару Фрая, який зі штрафного закрутив м'яч точно під поперечену. Ще через хвилину швейцарці могли подвоїти рахунок, але за нас зіграла штанга воріт після удару Якіна.

Після перерви на поле вийшов Артем Мілевський, що замінив Девіча. На 47-ій хвилині Мілевський заробив штрафний метрах у 20 від воріт швейцарців, Алієв сильно пробив і м'яч рикошетом від Ярмоленка, дезорієнтувавши воротаря, залетів у ворота. Правда, відразу ж українці мало не пропустили другий м'яч. Після грубої помилки наших захисників Якін вийшов один на один з П’ятовим і на щастя для нас пробив мимо воріт.

Але на 62-ій хвилині господарі поля все ж вийшли вперед. Якін навісив у штрафну майже від центра поля, П’ятов на подачу не вийшов, Федецький не утримав Фрая, і той спокійно переправив м'яч у ворота з двох метрів. Швейцарці продовжували впевнено вести гру, і цілком могли забивати ще, але удар Шакірі парирував П’ятов, а Якін зіграв по-піжонськи і втратив м'яч, коли хотів ледве чи не завести його у ворота.

Незважаючи на невиразну гру, українці все ж змогли порівняти рахунок на 74-ій хвилині. Євген Коноплянка забив прекрасний м'яч, вистріливши точно у далеку "дев'ятку" метрів з 25. Після забитого гола знову "відзначився" наш захист. Мандзюк програв у штрафній "другий поверх" Бен Халіфе, але Ракицький в останній момент зняв м'яч з ноги швейцарського форварда. Кінцівку гри активніше провели господарі, але українці зберегли нічийний результат.

Зазначимо, що перед матчем на женевській арені були представлені талісмани Євро-2012. Їх представив посол турніру з боку України Андрій Шевченко. У грі він не брав участі через травму. Анатолій Тимощук, який замінив Шеву на посаді капітана, відібрав у Андрія рекорд української збірної за кількістю проведених в її складі матчів. Для гравця "Баварії" цей поєдинок став 101-им у синьо-жовтій формі.

Футбол: добірка новин>>>