07.09.2011, 13:37

Збірна України лякає своєю підготовкою до Євро-2012

Збірна України лякає своєю підготовкою до Євро-2012Збірна України лякає своєю підготовкою до Євро-2012Збірна України лякає своєю підготовкою до Євро-2012Збірна України лякає своєю підготовкою до Євро-2012Збірна України лякає своєю підготовкою до Євро-2012Збірна України лякає своєю підготовкою до Євро-2012Збірна України лякає своєю підготовкою до Євро-2012Збірна України лякає своєю підготовкою до Євро-2012Збірна України лякає своєю підготовкою до Євро-2012

Національна збірна України з рахунком 0:4 програла товариський матч команді Чехії, який відбувся вчора у Празі. Ця четверта поспіль поразка для нашої збірної - новий антирекорд синьо-жовтих.

Вже на 3-й хвилині українці пропустили, коли невдалі дії на лівому фланзі захисту фолом завершив В'ячеслав Шевчук - пенальті, який точно виконав Міхал Кадлец. На 10-й хвилині Кадлец ще більше ускладнив положення гостей. Після кутового центральний захисник чехів випередив всіх у воротарському майданчику Диканя і завдав точного удару головою - 2:0.

Українці йшли вперед дуже обережно й повільно, майже не загострюючи ситуацію. Свою першу змістовну атаку майбутні господарі Євро-2012 провели на 29-й хвилині, коли за рахунок індивідуальних дій Євген Коноплянка переграв біля лівої брівки опікуна, проте, його спробу віддати результативний пас на Артема Мілевського перервав Томаш Сивок.

Коноплянка спробував пробити Ярослава Дробни з-за меж штрафної, потім його приклад повторив Богдан Бутко - голкіпер відбив м'яч перед собою, чим скористався Марко Девіч, але арбітр зафіксував положення "поза грою" і гол не зарахував.

Другий тайм знову почався зі швидкого гола підопічних Міхала Білека. На цей раз Ян Резек вільно прийняв м'яч в штрафному майданчику Диканя й холоднокровно пробив у дальній кут - 3:0. Ледве гості розіграли з центра поля, як хрестоматійна комбінація за участю Вацлава Піларжа і Данієля Коларжа призвела до четвертого голу.

Всі спроби збірної України уникнути повторення рекордної поразки успіху не принесли, хоча відмінні моменти для взяття воріт наприкінці гри упустили Девіч, Ярмоленко та дебютант Антон Шиндер. Чотири останні спарринга збірна України програла із загальним рахунком 3:12.

Футбол: всі новини>>>