RU
18.03.2011, 15:35

Янукович оглянув "Олімпійський" і не зміг назвати дату його відкриття

Янукович оглянув "Олімпійський" і не зміг назвати дату його відкриттяЯнукович оглянув "Олімпійський" і не зміг назвати дату його відкриттяЯнукович оглянув "Олімпійський" і не зміг назвати дату його відкриттяЯнукович оглянув "Олімпійський" і не зміг назвати дату його відкриттяЯнукович оглянув "Олімпійський" і не зміг назвати дату його відкриття

Президент України Віктор Янукович відвідав Національний спортивний комплекс "Олімпійський" і ознайомився з ходом його реконструкції у межах підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Після ознайомлення з ходом робіт Президент зазначив, що у двадцятих числах травня можна буде остаточно назвати дату завершення робіт і відкриття стадіону. "Проблема НСК "Олімпійський" у тому, що ми дуже пізно почали ним займатися", - зазначив глава держави.

Крім того, за словами В.Януковича, ще одним важливим моментом, який може пролонгувати процес будівництва, є те, що тут повинен бути реалізований унікальний проект. Йдеться про установку вантової конструкції над трибунами стадіону, якою займаються підрядники з Німеччини. Таке вантовое накриття буде реалізовано вперше в світі.

Сьогодні був отриманий дозвіл на підняття конструкції, а весь цей процес може зайняти приблизно місяць. "У двадцятих числах квітня ми зможемо отримати приблизну відповідь, коли побачимо кінець будівництва НСК, а в двадцятих числах травня остаточно скажемо, коли відкриємо стадіон", - сказав В.Янукович.

За словами глави держави, на сьогодні є два варіанти щодо цієї дати. "Перший, до якого ми прагнемо і будемо благати Бога, щоб це так сталося, і ми виконали таке непросте завдання - це здати стадіон до Дня незалежності - до 20-річчя незалежності України", - зазначив Президент. Однак у цьому випадку реальність цієї дати також залежить від багатьох складових, і передусім - технологічної.

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне