Вчорашній футбольний поєдинок збірних України та Англії викликав небувалий ажіотаж серед уболівальників. На стадіоні за офіційними даними були присутні 69 890 глядачів, серед яких були і перші особи держави.
У Vip-ложі НСК "Олімпійський" зібралися всі чотири президенти України: Леонід Кравчук, Леонід Кучма, Віктор Ющенко та Віктор Янукович. Компанію їм складали міністри, депутати, а також найбагатші люди країни: Рінат Ахметов, Дмитро Фірташ, Віктор Пинчук, Вадим Новинський. Серед почесних гостей був і колишній капітан збірної України Андрій Шевченко.
Нагадаємо, відбірковий матч чемпіонату світу-2014 Україна - Англія завершився вчора в Києві з рахунком 0:0. Англійці зберегли перше місце в групі, а українці піднялися на другу сходинку.
Читайте також: Україна і Англія розійшлися миром на "Олімпійському": фото
Фото - Олександр ПЕРЕВОЗНИК
З питань придбання фотографій із цього та інших заходів для використання в ЗМІ звертайтеся до