RU
08.02.2014, 12:04

Відкриття Олімпіади в Сочі: шоу про історію Росії

Відкриття Олімпіади в Сочі: шоу про історію РосіїВідкриття Олімпіади в Сочі: шоу про історію РосіїВідкриття Олімпіади в Сочі: шоу про історію РосіїВідкриття Олімпіади в Сочі: шоу про історію РосіїВідкриття Олімпіади в Сочі: шоу про історію РосіїВідкриття Олімпіади в Сочі: шоу про історію РосіїВідкриття Олімпіади в Сочі: шоу про історію РосіїВідкриття Олімпіади в Сочі: шоу про історію РосіїВідкриття Олімпіади в Сочі: шоу про історію РосіїВідкриття Олімпіади в Сочі: шоу про історію РосіїВідкриття Олімпіади в Сочі: шоу про історію РосіїВідкриття Олімпіади в Сочі: шоу про історію РосіїВідкриття Олімпіади в Сочі: шоу про історію Росії
У Сочі на стадіоні "Фішт" відбулася урочиста церемонія відкриття XXII зимових Олімпійських ігор 2014 року. Тема церемонії відкриття - "Сни про Росію", на очах публіки розгорнулася історія країни від давнини до наших днів, театральне шоу з 18 глав.

На олімпійській арені ожила епоха Петра Першого, зірки російського балету постали персонажами "Війни і миру". Перехід до ХХ століття був відображений досить символічно: все руйнується, потім авангардні деталі збираються в механічну кінь під звуки "Час, Вперед!" Георгія Свиридова. Хореографія малює образ сучасного, мінливого міста і мінливих відносин: молоді закохані стають нареченими, а потім батьками з колясками - часи 80-х в СРСР.

Церемонія почалася з невеликого казусу  не розкрилася одна зі сніжинок, підвішених під куполом стадіону, яка за задумом організаторів повинна була перетворитися на одне з олімпійських кілець. Далі відбувся парад національних збірних, серед яких була і команда України.

На Олімпіаді-2014 Україну  представлять 43 спортсмена, які поборються за медалі в дев'яти з 15 видів спорту. Найчисельнішою буде біатлонна команда, до складу якої увійшли 11 олімпійців. Україні на Олімпіаді-2014 прогнозують дві медалі і обидві в біатлоні.

Фото: ЕРА

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне