RU
08.06.2012, 16:14

Відкриття фан-зони у Києві: оркестр, зозулиця, кнур Фунтик

Відкриття фан-зони у Києві: оркестр, зозулиця, кнур ФунтикВідкриття фан-зони у Києві: оркестр, зозулиця, кнур ФунтикВідкриття фан-зони у Києві: оркестр, зозулиця, кнур ФунтикВідкриття фан-зони у Києві: оркестр, зозулиця, кнур ФунтикВідкриття фан-зони у Києві: оркестр, зозулиця, кнур ФунтикВідкриття фан-зони у Києві: оркестр, зозулиця, кнур ФунтикВідкриття фан-зони у Києві: оркестр, зозулиця, кнур ФунтикВідкриття фан-зони у Києві: оркестр, зозулиця, кнур ФунтикВідкриття фан-зони у Києві: оркестр, зозулиця, кнур ФунтикВідкриття фан-зони у Києві: оркестр, зозулиця, кнур ФунтикВідкриття фан-зони у Києві: оркестр, зозулиця, кнур ФунтикВідкриття фан-зони у Києві: оркестр, зозулиця, кнур ФунтикВідкриття фан-зони у Києві: оркестр, зозулиця, кнур Фунтик
Сьогодні в центрі Києва відбулося офіційне відкриття фан-зони приймаючого міста. На її території розміщені сім великих екранів, встановлених таким чином, щоб футбольні матчі можна було дивитися з будь-якої точки площі. Найбільший екран розміщений біля сцени на площі Незалежності - його діаметр становить 144 кв.м, розмір додаткових екранів 70 кв.м кожний.

Як повідомляє прес-служба КМДА, торговельні точки запропонують вболівальникам різноманітну їжу і напої. Також у фан-зоні встановлені і підключені до каналізації стаціонарні санвузли. На всій території фан-зони буде доступний безкоштовний бездротовий Інтернет. Щодня тут чергуватимуть бригади швидкої допомоги й правоохоронці.

Вхід на територію фан-зони безкоштовний, вона буде працювати щодня до 12: годин ночі. У той же час, на території функціонує VIP-зона підвищеного комфорту. Квитки туди коштують від 400 до 1500 грн., придбати їх можна через Інтернет, або в касах на території самої фан-зони. Півлітра пива в пластиковій тарі на території фан-зони можна купити за 15-20 грн.

В нематчеві дні тут заплановано проведення культурної програми за участю вітчизняних і зарубіжних зірок, вхід на концерти буде платним.

Спецпроект "Чемпіонат Європи з футболу 2012"
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне