RU
26.05.2015, 18:16

Українці готуються до Олімпіади: фоторепортаж зі спортивної бази

В олімпійському навчально-спортивному центрі "Конча-Заспа", де проходить підготовка з боротьби, фехтування, спортивної гімнастики, боксу, легкої атлетики та інших видів спорту, відбулося засідання оргкомітету з підготовки та участі українських спортсменів в Олімпійських та Паралімпійських іграх 2016 року в Ріо -де-Жанейро.

Міністр молоді та спорту  Ігор Жданов звернув увагу, що база потребує реконструкції і модернізації, а також повідомив про плани створити центри олімпійської підготовки зі стрибків у воду, художньої гімнастики та легкої атлетики.

Крім того, йшлося про необхідність адаптації українських спортсменів до кліматичних умов Бразилії, де буде проходити Олімпіада. "Це означає, що кожна команда з певного виду спорту для вивчення впливу часових поясів та кліматичних умов на організм спортсменів повинна не менше двох разів відвідати країни з аналогічними умовами. Це значно віддалені від України країни, тому очікуються значні витрати на відрядження спортсменів", - зазначив Жданов.

Також він запропонував відкрити український інформаційно-культурний центр в Бразилії, оскільки Олімпійські ігри - це також можливість підвищення і просування міжнародного іміджу країни.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити: