01.03.2012, 12:06

Україна везе перемогу з Ізраїлю

Україна везе перемогу з ІзраїлюУкраїна везе перемогу з ІзраїлюУкраїна везе перемогу з ІзраїлюУкраїна везе перемогу з ІзраїлюУкраїна везе перемогу з Ізраїлю

Команда Олега Блохіна здобула перемогу в результативній перестрілці

За сто днів до домашнього Євро-2012 збірна Україна здобула першу в історії перемогу над збірною Ізраїлю. Підопічні Олега Блохіна виграли з рахунком 3:2.

Українці хоч і не володіли ігровою перевагою, але на перерву пішли, ведучи в рахунку два м'ячі. Спочатку Гусєв реалізував пенальті, призначений за фол проти Ярмоленка, а перед перервою Коноплянка після пасу Ярмоленку більярдним ударом з лівого кута штрафного відправив м'яч у дальній кут.

На початку другого тайму Томер Хемаді скоротив відставання після удару з пенальті, призначеного за гру Віталія Мандзюка рукою. Минуло всього шість хвилин, як красива комбінація за участю Коноплянки, Алієва й Ярмоленка завершилася голом останнього. Але вже на 63-й хвилині в результаті контратаки Бен Саар опинився неприкритим на лівому краю штрафної й точно пробив у дальній кут воріт Андрія Диканя.