RU
17.01.2011, 11:35

Українці підкорили "Дакар"

Українці підкорили "Дакар"Українці підкорили "Дакар"Українці підкорили "Дакар"Українці підкорили "Дакар"Українці підкорили "Дакар"Українці підкорили "Дакар"Українці підкорили "Дакар"Українці підкорили "Дакар"Українці підкорили "Дакар"

Українська команда вперше в історії подолала найвідоміший ралі-рейд у світі - "Дакар". Екіпаж "Sixt Ukraine" у складі пілота Вадима Нестерчука і штурмана Костянтина Мещерякова пройшов всі 11 спецділянок і фінішував на 35-ому місці у змаганнях позашляховиків. У цьому класі стартували 145 екіпажів, але до фінішу доїхали тільки 53 автомобілі.

Гонка почалася для нашої команди не дуже вдало. Вже на першому етапі зламалися двірники, і через сильний дощ В.Нестерчуку довелося знизити швидкість, пропускаючи вперед суперників. У результаті - тільки 88-ме місце. Однак наступні п'ять етапів пройшли успішно і наша команда навіть увійшла до топ-30 у загальному заліку.

Але на сьомій спецділянці трапилася серйозна поломка коробки передач, яка поставила під загрозу подальшу участь українців на "Дакарі". Проте гонщикам вдалося власними силами усунути поломку і добратися до контрольної точки. Правда, організатори "нагородили" екіпаж 15-годонною пеналізацією за спізнення і їзду в нічний час.

Заключні чотири етапи наша команда проїхала стабільно, а на останній спецділянці фінішувала 17-ою, показавши найкращий особистий результат на "Дакарі".

33-й за рахунком "Дакар" пройшов по території Аргентини і Чилі. За 15 днів учасники, а їхня рекордна кількість 430 екіпажів, пройшли понад 9000 км, з яких 5000 залікові. Як і обіцяли організатори - 70% "Дакара" були абсолютно новими. Були на маршруті і справжні сюрпризи: одна з ділянок маршруту організатори провели на висоті 4800 метрів (висота Монблана), і в сухій пустелі на планеті Атакаме.

Фото надала прес-служба команди "Sixt Ukraine"

Спорт: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне