10.10.2011, 15:24

Українські боксери повернулися з чемпіонату світу з унікальним рекордом

Українські боксери повернулися з чемпіонату світу з унікальним рекордомУкраїнські боксери повернулися з чемпіонату світу з унікальним рекордомУкраїнські боксери повернулися з чемпіонату світу з унікальним рекордомУкраїнські боксери повернулися з чемпіонату світу з унікальним рекордомУкраїнські боксери повернулися з чемпіонату світу з унікальним рекордомУкраїнські боксери повернулися з чемпіонату світу з унікальним рекордомУкраїнські боксери повернулися з чемпіонату світу з унікальним рекордомУкраїнські боксери повернулися з чемпіонату світу з унікальним рекордомУкраїнські боксери повернулися з чемпіонату світу з унікальним рекордом

Збірна України на чемпіонаті світу в Баку посіла перше загальнокомандне місце: чотири золотих і одна срібна медаль. Крім того, наші боксери отримали шість олімпійських ліцензій на Ігри-2012 в Лондоні

Українські боксери, які чудово виступили на чемпіонаті світу з боксу-2011 в Азербайджані, повернулися в Київ і сьогодні дали першу прес-конференцію після свого тріумфу. Наша команда зайняла перше загальнокомандне місце: чотири золотих і одна срібна медаль.

Виступ наших боксерів унікальний, адже вони не тільки показали кращий результат за історію виступів нашої збірної на світовій першості, а побили світовий рекорд за кількістю золотих нагород, встановлений 1974 року командою Куби, коли на чемпіонаті світу серед чоловіків кубинці вибороли три золотих нагороди. За успішний виступ на чемпіонаті світу встановлені винагороди в розмірі: 1-е місце - 50 000 грн., 2-е місце - 35 000 грн., 3-е місце - 25 000 грн.

Олімпійський чемпіон Пекіна Василь Ломаченко в Баку став двократним чемпіоном світу у ваговій категорії до 64 кг. У фіналі наш боксер переміг кубинця Ясніеля Толедо з рахунком 17:12.

Тарас Шелестюк став чемпіоном світу у ваговій категорії до 69 кг. У фінальному поєдинку українець переміг казаха Серіка Сапієва - 16:10.

Третю золоту медаль для України завоював Євген Хитров у ваговій категорії до 75 кг. У непростому поєдинку з японцем Ріото Муратом наш боксер переміг з рахунком 24:22.

У фіналі вагової категорії до 91 кг Олександр Усик впевнено переміг Теймура Маммадова з Азербайджану. За підсумками трьох раундів судді зафіксували практично розгромний рахунок - 25:15

У фіналі вагової категорії до 64 кг Денис Берінчик у видовищному поєдинку поступився бразильцю Евертону дос Сантосу з рахунком 23:26 і отримав "срібло".

Олександр Гвоздик в категорії до 81 кг хоча й не зумів завоювати медаль світової першості, але дістав право виступити на Олімпіаді-2012 в Лондоні і поборотися за нагороди там.

З питань придбання фотографій з даного та інших заходів для використання в ЗМІ звертайтеся до Відділу продажу ІА ЛІГАБізнесІнформ

Бокс: всі новини>>>