RU
16.07.2012, 13:01

У США незадоволені, що їх олімпійців одягнули китайці

У США незадоволені, що їх олімпійців одягнули китайціУ США незадоволені, що їх олімпійців одягнули китайціУ США незадоволені, що їх олімпійців одягнули китайціУ США незадоволені, що їх олімпійців одягнули китайціУ США незадоволені, що їх олімпійців одягнули китайціУ США незадоволені, що їх олімпійців одягнули китайціУ США незадоволені, що їх олімпійців одягнули китайціУ США незадоволені, що їх олімпійців одягнули китайціУ США незадоволені, що їх олімпійців одягнули китайціУ США незадоволені, що їх олімпійців одягнули китайці
Пошита в Китаї форма олімпійської збірної США викликала цілий скандал у Сполучених Штатах. Ряд американських сенаторів обурила інформація про те, що на костюмах для олімпійських атлетів красуються знайомі всьому світу ярлички "Made in China". Відомий дизайнерський будинок Ральфа Лорена, якому замовили форму, пошив їх у Китаї.

Зокрема лідер демократичної більшості в сенаті США Гарі Рід запропонував спалити "китайську" екіпіровку Олімпійської збірної США. "Я розчарований. Думаю, Олімпійському комітету повинно бути соромно", - заявив він.

У свою чергу, в китайських ЗМІ називають заяву американського сенатора "наругою над олімпійськими принципами" і звинуватили американських політиків у спробі "начепити політичні ярлики на спортивну форму".

На дискусію, яка розгорілся, відреагував і Олімпійський комітет США. Керівник НОК США Скотт Блекмун зазначив, що комітет серйозно поставився до заклопотаності американського суспільства і конгресменів щодо спортивної форми. Однак, за його словами, спортсмени вже прибули в Лондон, і процес розподілу одягу почався в минулі вихідні. Таким чином, внести які-небудь зміни до цього питання не вдасться. "У будь-якому випадку, ми просимо американський народ підтримати нашу команду", - додав Блекмун.

У той же час Ральф Лорен пообіцяв виготовити парадну форму для збірної США на зимових Олімпійських іграх 2014 року в Сочі вже у своїй країні, а не в Китаї.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне