RU
24.05.2018, 17:54

У Києві на Хрещатику відкрили фан-зону фіналу ЛЧ: фото

У Києві на Хрещатику відкрили фан-зону фіналу ЛЧ: фотоУ Києві на Хрещатику відкрили фан-зону фіналу ЛЧ: фотоУ Києві на Хрещатику відкрили фан-зону фіналу ЛЧ: фотоУ Києві на Хрещатику відкрили фан-зону фіналу ЛЧ: фотоУ Києві на Хрещатику відкрили фан-зону фіналу ЛЧ: фотоУ Києві на Хрещатику відкрили фан-зону фіналу ЛЧ: фотоУ Києві на Хрещатику відкрили фан-зону фіналу ЛЧ: фотоУ Києві на Хрещатику відкрили фан-зону фіналу ЛЧ: фотоУ Києві на Хрещатику відкрили фан-зону фіналу ЛЧ: фотоУ Києві на Хрещатику відкрили фан-зону фіналу ЛЧ: фотоУ Києві на Хрещатику відкрили фан-зону фіналу ЛЧ: фото

Фан-зона розташована на ділянці від Майдану Незалежності до перехрестя з вулицею Богдана Хмельницького (ЦУМу), передає кореспондент LIGA.net.

Територія повністю огороджена парканами і рекламними щитами. По периметру щонайменше вісім входів з металевими рамками. На входах чергують співробітники поліції.

На території фан-зони встановлено зони для фото, намети з їжею, ігрові кімнати з PlayStation, сцена, міні-поле для футболу та інше. В окремому павільйоні встановлено кубок Ліги чемпіонів - з ним можуть зробити фото всі бажаючі.

Сьогодні в київську фан-зону приїхав колишній бразильський футболіст, захисник італійського Мілана Кафу.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне