23.05.2016, 12:00

Тріумф кленових: як канадці перемогли фінів на ЧС в Москві

Фінальний матч чемпіонату світу між збірними Фінляндії і Канади видався надзвичайно динамічним. Канадці реваншували і захистили звання чемпіонів

Вчора, 22 травня, хокейна збірна Канади вдруге поспіль перемогла на світовій першості, обігравши в Москві в фінальному матчі фінську команду з рахунком 2:0. Таким чином, канадці в 26-й раз перемогли на ЧС.

На 12-й хвилині першого періоду Коннор Макдевід розпечатав ворота Фінляндії, після чого канадці заграли на утримання рахунку, зробивши ставку на уважні дії в центрі майданчика і на підступах до своїх воріт.

Численні спроби фінів врізати оборону противника ні до чого не привели. Втім, у відповідь на 16 кидків по воротах канадського кіпера "кленові" відповіли 33 кидками, а за секунду до фінальної сирени Метт Дюшен закотив шайбу в порожні ворота.

Примітно, що на етапі групи хокеїсти Суомі розгромили канадців з рахунком 4:0. Ця поразка так і залишилася єдиною у Канади на турнірі.

Фінляндія - 0:2 - Канада (0:1, 0:0, 0:1)
Шайби: 0:1 Макдевід (Дюшен) - 11:24, 0:2 Дюшен (Маршан) - 59:59 (пусті ворота)

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.