RU
21.11.2011, 12:36

Стадіон "Чорноморець" відкрили в Одесі після реконструкції

Стадіон "Чорноморець" відкрили в Одесі після реконструкціїСтадіон "Чорноморець" відкрили в Одесі після реконструкціїСтадіон "Чорноморець" відкрили в Одесі після реконструкціїСтадіон "Чорноморець" відкрили в Одесі після реконструкціїСтадіон "Чорноморець" відкрили в Одесі після реконструкції
У минулі вихідні стадіон одеського футбольного клубу "Чорноморець" відкрився після трирічної реконструкції. Перед уболівальниками виступили народна артистка України Ольга Оганезова, одеський співак Валентин Куба та інші артисти. Після концерту на стадіоні відбувся матч 17-го туру чемпіонату України "Чорноморець" - "Карпати", що завершився бойовою нічиєю 2:2. Завершилося відкриття стадіону святковим феєрверком. Після закінчення футбольного поєдинку глядачів чекав святковий феєрверк.

Нову арену в Одесі почали будувати в 2008 році, коли місто було одним з кандидатів на проведення матчів Євро-2012. Після виключення зі списку приймаючих міст, будівництво на деякий час зупинилось, поки не знайшовся приватний інвестор. При будівництві використано унікальні архітектурні рішення зовнішнього вигляду фасаду стадіону, який повторює архітектуру основних історичних будівель міста: Одеського національного академічного театру опери та балету, будівлю міської Думи, елементи стіни "Карантинної фортеці", узагальнений образ готелів міста - "Лондонський","Червоний", "Чорне море".

Загальна кількість місць для вболівальників - 34164. Є також корпоративні та VIP-ложі, місця для преси, сучасний конференц-зал. На території стадіону також є три спортивні зали і 25-метровий басейн з морською водою. Зазначимо, що стадіон чисто футбольний, без легкоатлетичних доріжок.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне