RU
14.10.2011, 10:38

Стадіон в Одесі відкриють через місяць

Стадіон в Одесі відкриють через місяцьСтадіон в Одесі відкриють через місяцьСтадіон в Одесі відкриють через місяцьСтадіон в Одесі відкриють через місяцьСтадіон в Одесі відкриють через місяцьСтадіон в Одесі відкриють через місяць

В Одесі підходить до завершення будівництво нового футбольного стадіону "Чорноморець". Урочиста церемонія відкриття запланована на 19 листопада, коли одесити проведуть домашній матч проти "Карпат" в рамках чемпіонату України.

Нову арену в Одесі почали будувати в 2008 році, коли місто було одним з кандидатів на проведення матчів Євро-2012. Після виключення зі списку приймаючих міст, будівництво на деякий час припинилося, поки не знайшовся приватний інвестор.

Загальна кількість місць для вболівальників - 34164. Є також корпоративні і VIP-ложі, місця для преси, сучасний конференц-зал. На території стадіону також є три спортивних зали і 25-метровий басейн з морською водою. Зазначимо, що стадіон буде виключно футбольним, без легкоатлетичних доріжок.

Стадіон знаходиться в історичному центрі міста - в парці ім.Т.Г.Шевченка на відстані всього 800 від знаменитої вулиці Дерібасівської, Одеського національного академічного театру опери і балету, Потьомкінських сходів і менш ніж в трьохстах метрах від Чорного моря.

Футбол: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне