RU
13.10.2011, 11:57

Стадіон у Львові: два тижні до відкриття

Стадіон у Львові: два тижні до відкриттяСтадіон у Львові: два тижні до відкриттяСтадіон у Львові: два тижні до відкриттяСтадіон у Львові: два тижні до відкриттяСтадіон у Львові: два тижні до відкриттяСтадіон у Львові: два тижні до відкриттяСтадіон у Львові: два тижні до відкриттяСтадіон у Львові: два тижні до відкриттяСтадіон у Львові: два тижні до відкриттяСтадіон у Львові: два тижні до відкриттяСтадіон у Львові: два тижні до відкриттяСтадіон у Львові: два тижні до відкриття

Зведення стадіону у Львові, який в наступному році прийме матчі чемпіонату Європи з футболу, вийшло на завершальний етап. Відкриття арени заплановано на 28 жовтня.

Робітники проводять внутрішні і оздоблювальні роботи, а саме завершують встановлювати вікна, двері, технічні ніші та шафи в адміністративно-побутовому корпусі. Також завершуються архітектурно-будівельні роботи адміністративного корпусу. Загальна готовність арени становить 86%.

Крім фінальних робіт всередині стадіону, будівники завершують роботи з благоустрою об'єкта: влаштовують відкриті автостоянки, під'їзні дороги, пішохідні доріжки та майданчики відпочинку.

Зазначимо, що наразі невідомо, яке ім'я отримає стадіон - робоча назва на сьогодні - "Арена Львів".

Євро-2012: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне