04.10.2010, 14:55

"Шахтар" – "Динамо": результати гри

"Шахтар" – "Динамо": результати гри"Шахтар" – "Динамо": результати гри"Шахтар" – "Динамо": результати гри"Шахтар" – "Динамо": результати гри"Шахтар" – "Динамо": результати гри"Шахтар" – "Динамо": результати гри"Шахтар" – "Динамо": результати гри"Шахтар" – "Динамо": результати гри"Шахтар" – "Динамо": результати гри"Шахтар" – "Динамо": результати гри

Нинішній чемпіон України донецький "Шахтар" із рахунком 2:0 обіграв київське "Динамо" у матчі 12-го туру чемпіонату України. "Гірники" зміцнили своє лідерство у нинішній першості і тепер випереджають динамівців на п'ять очок.

На матч у Донецьк кияни прибули під керівництвом в.о. головного тренера Олега Лужного і, зібравши волю у кулак, зуміли створити бій команді господарів, що набрала хід. Однак наразі сили суперників дуже нерівні, і "Шахтар" довів це в очному поєдинку.

З перших хвилин матчу позначалося величезне напруження серед гравців обох команд. При рівній грі, як щодо володіння м'ячем, так і створених моментів, суперники більше думали про захист своїх воріт, стараючись дорожити м'ячем і до кінця доводити кожну атаку. Нульова нічия виглядала логічним підсумком першої половини зустрічі.

Другий тайм почався атакою "Динамо" і найнебезпечнішим моментом біля воріт "Шахтаря" у матчі. Олег Гусєв відгукнувся на пас Шевченка і в боротьбі із захисником з кута вратарської пробивав по володіннях П’ятова. Голкіпер гірників зумів зреагувати на удар.

Ближче до закінчення часу гри атаки господарів ставали все більш небезпечними. Динамівці часто були змушені зупиняти суперників лише ціною порушення правил, отримуючи покарання від арбітра. До взяття воріт Бойка привели прекрасні дії швидкого Луїса Адріано, що першим відгукнувся у штрафній на рикошет м'яча після удару Ракицького. Бразилець технічно переграв воротаря, вивівши свою команду вперед.

Динамівці, разом з Мілевським, намагалися відновити рівновагу, але пройти захист суперника не зуміли. Провиною тому - велика кількість помилок у передачах, необхідність озиратися на тили, а також втома гравців, що виявилася під завісою зустрічі. У компенсований арбітром час гірникам вдалася контратака, яку результативно завершив Тейшейра.

Радість перемоги "гірників" потьмарила травму Дугласа Кости, що потяг м'яз стегна і незадовго до перерви, що попросила заміну.

Зазначимо, що кінцівку поєдинку динамівці догравали вдесятьох. За повторне попередження з поля був видалений Бадр Ель Каддурі.