RU
13.06.2012, 16:02

Помаранчевий Харків в очікуванні матчу Німеччина - Нідерланди

Помаранчевий Харків в очікуванні матчу Німеччина - НідерландиПомаранчевий Харків в очікуванні матчу Німеччина - НідерландиПомаранчевий Харків в очікуванні матчу Німеччина - НідерландиПомаранчевий Харків в очікуванні матчу Німеччина - НідерландиПомаранчевий Харків в очікуванні матчу Німеччина - НідерландиПомаранчевий Харків в очікуванні матчу Німеччина - НідерландиПомаранчевий Харків в очікуванні матчу Німеччина - НідерландиПомаранчевий Харків в очікуванні матчу Німеччина - НідерландиПомаранчевий Харків в очікуванні матчу Німеччина - НідерландиПомаранчевий Харків в очікуванні матчу Німеччина - НідерландиПомаранчевий Харків в очікуванні матчу Німеччина - НідерландиПомаранчевий Харків в очікуванні матчу Німеччина - НідерландиПомаранчевий Харків в очікуванні матчу Німеччина - Нідерланди
Сьогодні Харків приймає другий матч чемпіонату Європи з футболу 2012 року. На стадіоні "Металіст" о 21:45 почнуть свій матч збірні Нідерландів та Німеччини. Деякі голландські вболівальники вже майже тиждень як знаходяться в першій столиці України, адже перший матч їхня команда грала теж тут.

Більшість же фанатів приїхали або вчора, або прибувають сьогодні. У фан-зоні вже зібралися кілька тисяч голландців, яких розважають ді-джеї. Фанати влаштували справжній карнавал, одягнувшись в неймовірні костюми і це незважаючи на те, що в місті стоїть неймовірна спека. Очікується, що на стадіоні команду Берта ван Марвейка підтримають 10 тисяч уболівальників, ще стільки ж будуть дивитися матч у фан-зоні. До Харкова приїхали й кілька тисяч німецьких, але поки вони не дуже активні й розчиняються в помаранчевому морі голландців.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне