RU
25.07.2012, 14:22

Олімпійське селище: умови українців в Лондоні

Олімпійське селище: умови українців в ЛондоніОлімпійське селище: умови українців в ЛондоніОлімпійське селище: умови українців в ЛондоніОлімпійське селище: умови українців в ЛондоніОлімпійське селище: умови українців в ЛондоніОлімпійське селище: умови українців в ЛондоніОлімпійське селище: умови українців в ЛондоніОлімпійське селище: умови українців в ЛондоніОлімпійське селище: умови українців в ЛондоніОлімпійське селище: умови українців в ЛондоніОлімпійське селище: умови українців в ЛондоніОлімпійське селище: умови українців в ЛондоніОлімпійське селище: умови українців в Лондоні


До офіційного відкриття ХХХ Олімпійських ігор в Лондоні залишається всього два дні. Олімпійське село, де розмістяться учасники змагань, практично заповнене. У селищі з комфортом зможуть розміститися понад 17 тисяч спортсменів.

Українські олімпійці живуть в 2-місних номерах 9-поверхового будинку з блоковою системою. Житлові кімнати забезпечені телебаченням і доступом в Інтернет (умови не зрівняти з тими,
в яких готовулися українські легкоатлети під Києвом). На першому поверсі будівлі знаходиться штаб і медпункт. Поруч з українцями в селі проживають представники Китаю, Куби, Мексики, Індії та Гонконгу. За традицією кожна країна ідентифікує себе, прикрашаючи свої будинки національними прапорами та банерами.

На території села працює їдальня, яка розрахована на п'ять з половиною тисяч місць. Тут представлені найрізноманітніші кухні світу. Напої та їжа, природно, безкоштовні.

Дозвілля спортсменів продумане до дрібниць: всілякі тематичні кафе, більярдні, ігрові автомати, бібліотека. Є навіть салон краси, також безкоштовний для спортсменів.

Fotobank/Getty Images

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне