RU
25.01.2011, 11:15

"Олімпійський" представив концепцію зони гостинності

"Олімпійський" представив концепцію зони гостинності"Олімпійський" представив концепцію зони гостинності"Олімпійський" представив концепцію зони гостинності"Олімпійський" представив концепцію зони гостинності"Олімпійський" представив концепцію зони гостинності

Однією з основних вимог УЄФА для проведення на НСК "Олімпійський" фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року є облаштування біля стадіону так званої зони гостинності. Це ділянка розміром до 45 тис. кв. м, на якій УЄФА встановить павільйон, де під час чемпіонату будуть спілкуватися, і проводити час майже 13 тисяч гостей і членів клубу УЄФА.

Як повідомляє офіційний сайт "Олімпійського", для спорудження зони гостинності була вибрана територія східніша за стадіон, яка межує з музеєм "Косий капонір". На місці старих тенісних кортів і льодової арени "Крижинка" проектом передбачено будівництво багаторівневої споруди з платформою, яка прилягатиме до галерей I і II ярусів східної трибуни стадіону.

Два рівні будівлі віддадуть під паркінг для легкових автомобілів, а ще один - під музей спортивної слави і Національний антидопінговий центр. На окремому рівні розмістять технічні і технологічні приміщення і парковку спецавтотранспорту. На верхньому майданчику встановлять тимчасовий павільйон для розміщення спонсорів чемпіонату і гостей УЄФА. Гості зможуть перейти з тимчасового павільйону зони гостинності на галереї ярусів сектору стадіону по сходових переходах, пандусами або користуючись ліфтом.

Після проведення чемпіонату на місці зони гостинності побудують спортивно-рекреаційну зону з універсальним спортивним центром, який включатиме сучасний льодовий стадіон на 3 тисячі місць, критий і відкритий комплекс тенісних кортів і багатофункціональний спортивний ігровий зал на 3 тисячі місць.

За попередніми розрахунками, кошторисна вартість проекту становить 322 млн. грн. Остаточна вартість буде визначена після затвердження проекту Кабінетом Міністрів України. Зараз почато підготовчу роботу: виконується демонтаж споруд винесення інженерних мереж і прилаштування підпірних стін

Євро-2012: добірка новин>>>

Про хід підготовки України до турніру читайте у статті "500 днів до Євро-2012: Україна готова наполовину">>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне