RU
16.08.2011, 09:53

"Олімпійський" готовий на 90%: вже ставлять сидіння і накривають трибуни

"Олімпійський" готовий на 90%: вже ставлять сидіння і накривають трибуни"Олімпійський" готовий на 90%: вже ставлять сидіння і накривають трибуни"Олімпійський" готовий на 90%: вже ставлять сидіння і накривають трибуни"Олімпійський" готовий на 90%: вже ставлять сидіння і накривають трибуни"Олімпійський" готовий на 90%: вже ставлять сидіння і накривають трибуни"Олімпійський" готовий на 90%: вже ставлять сидіння і накривають трибуни"Олімпійський" готовий на 90%: вже ставлять сидіння і накривають трибуни"Олімпійський" готовий на 90%: вже ставлять сидіння і накривають трибуни"Олімпійський" готовий на 90%: вже ставлять сидіння і накривають трибуни

Будівництво НСК "Олімпійський" у Києві йде повним ходом, а його готовність оцінюється вже на 90%. Наразі роботи на всіх ділянках арени ведуться цілодобово. На стадіоні працюють 2000 будівельників та близько 50 одиниць техніки.

З 40 секторів сидіння змонтовано на 22 в повному обсязі. На головному стадіоні країни сидіння будуть шести видів: для гравців, стандартні, сидіння для бізнес-сектора, VIP-сектори, для людей з обмеженими можливостями та їх супроводжуючих і сидіння для незрячих з додатковим технічним обладнанням.

На сьогодні вже змонтовано 18 з 80 секторів мембрани, яка накриє глядацькі місця, ще вісім знаходяться в роботі. Мембрану зроблено з високоміцного скловолокна і покрито з двох сторін тефлоном. Вона здатна пропускати до 12% світла. Її міцність становить 13 тонн на 1 кв. м, а вага при цьому лише 1 кілограм.

Завдяки особливому хімічному складу мембрана самоочищується, а бруд змивається звичайним дощем. Крім того, вона вогнетривка і витримує температуру до 260 градусів за Цельсієм. Для забезпечення природного освітлення на полі в мембрані так звані парасольки, на які ставляться прозорі ковпаки.

Вже завершено роботи з установки системи поливу поля. Зараз робітники готують основу для прокладки системи підігрівання. Завершується монтаж дренажної системи. На легкоатлетичних доріжках вже почали класти асфальт, причому його кладуть в чотири шари згідно з усіма вимогами Міжнародної федерації легкої атлетики.

Євро-2012: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне