RU
08.09.2011, 13:38

НСК "Олімпійський": місяць до відкриття

НСК "Олімпійський": місяць до відкриттяНСК "Олімпійський": місяць до відкриттяНСК "Олімпійський": місяць до відкриттяНСК "Олімпійський": місяць до відкриттяНСК "Олімпійський": місяць до відкриттяНСК "Олімпійський": місяць до відкриттяНСК "Олімпійський": місяць до відкриттяНСК "Олімпійський": місяць до відкриттяНСК "Олімпійський": місяць до відкриттяНСК "Олімпійський": місяць до відкриттяНСК "Олімпійський": місяць до відкриттяНСК "Олімпійський": місяць до відкриттяНСК "Олімпійський": місяць до відкриття

Рівно через місяць, 8 жовтня, у Києві відбудеться офіційна церемонія відкриття головного стадіону країни - НСК "Олімпійський", який вже третій рік знаходиться на реконструкції. Саме ця арена прийме фінальний матч чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Станом на сьогодні, стадіон готовий на 95%. На даху встановлено 67 з 80 секторів мембранного покриття і 138 з 640 прозорих куполів, які забезпечать природне освітлення стадіону.

У чаші стадіону продовжується установка глядацьких сидінь. Повністю змонтовані крісла нижнього ярусу (крім VIP-сектору). На верхньому ярусі встановлено сидіння на 25 секторах з 40. Готове до роботи звукове і світлове обладнання. Загалом на стадіоні буде 608 прожекторів: 380 з них кріпляться на вантовому кільці даху, а 228 - безпосередньо під накриттям.

Вчора на "Олімпійському" почали укладати натуральний газон. Майже 800 рулонів з натуральним трав'яним покриттям привезли зі Словаччини. Щоб виростити поле для стадіону, знадобилося два роки, а укладуть його за два тижні.

43 фаст-фуди, розташовані на галереях нижнього та верхнього ярусів, вже обладнані всім необхідним і готові прийняти відвідувачів.

Євро-2012: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне