11.08.2011, 14:55

На ті ж граблі: Україна знову програла на останніх хвилинах

На ті ж граблі: Україна знову програла на останніх хвилинахНа ті ж граблі: Україна знову програла на останніх хвилинахНа ті ж граблі: Україна знову програла на останніх хвилинахНа ті ж граблі: Україна знову програла на останніх хвилинахНа ті ж граблі: Україна знову програла на останніх хвилинахНа ті ж граблі: Україна знову програла на останніх хвилинах

Після гри з командою Швеції Олег Блохін заявив, що йому дуже образливо знову поступатися на останніх хвилинах, але похвалив своїх підопічних за гідну гру

Національна збірна України вчора в Харкові провела товариський матч з командою Швеції і програла з рахунком 0:1. Причому єдиний гол шведи забили вже на 93-й хвилині гри. Ця поразка стала другою поспіль для команди Олега Блохіна. В липні українці поступилися збірній Франції 1:4 і три голи пропустили також наприкінці ігри.

Після гри Блохін заявив, що йому дуже образливо знову поступатися на останніх хвилинах, але похвалив своїх підопічних за гідну гру. Наставник українців пообіцяв, що команда працюватиме над помилками, а тренерський штаб обов'язково внесе кадрові корективи.

Наступний матч збірна України зіграє 2 вересня в Харкові з командою Уругвая.

Футбол: всі новини>>>