RU
03.10.2013, 10:00

Кличко і Повєткін провели відкрите тренування в Москві: фото

Кличко і Повєткін провели відкрите тренування в Москві: фотоКличко і Повєткін провели відкрите тренування в Москві: фотоКличко і Повєткін провели відкрите тренування в Москві: фотоКличко і Повєткін провели відкрите тренування в Москві: фотоКличко і Повєткін провели відкрите тренування в Москві: фотоКличко і Повєткін провели відкрите тренування в Москві: фото

У Москві відбулося відкрите тренування Володимира Кличка і Олександра Повєткіна. Першим на ринг вийшов російський боксер. Для початку він провів розминку, потім "бій з тінню", після чого попрацював на лапах з колишнім тренером Майка Тайсона Стейсі Маккінлі.

Після Повєткіна на ринг вийшов Кличко - спочатку він теж розім'явся, потім провів короткий "бій з тінню", після чого послідувала досить тривала робота на лапах з Джонатон Бенксом.

Зазначимо, що Кличко уважно спостерігав за відкритим тренуванням Повєткіна, а от росіянин вирішив не залишатися на відкрите тренування Володимира, залишивши залу разом зі своїм тренером Олександром Зиміним.

Бій Кличко-Повєткін відбудеться 5 жовтня в Москві

Фото - ЕРА

Читайте також: Бій Кличко - Повєткін: спроба номер три

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне