RU
23.08.2011, 14:27

Кличко в Австрії готується бити Адамека

Кличко в Австрії готується бити АдамекаКличко в Австрії готується бити АдамекаКличко в Австрії готується бити АдамекаКличко в Австрії готується бити АдамекаКличко в Австрії готується бити АдамекаКличко в Австрії готується бити АдамекаКличко в Австрії готується бити АдамекаКличко в Австрії готується бити АдамекаКличко в Австрії готується бити АдамекаКличко в Австрії готується бити АдамекаКличко в Австрії готується бити Адамека

Чемпіон світу в супертяжкій вазі за версією WBC українець Віталій Кличко продовжує свою підготовку до поєдинку проти поляка Томаша Адамека. Вже традиційно тренувальний табір Кличко-старшого розташовується в австрійському містечку Гоїнг.

"Віталій вже знаходиться у відмінних кондиціях. Тренування проходять добре, і не виникає жодних проблем. Віталій стає з віком краще", - сказав тренер Кличка-старшого Фріц Здунек.

Нагадаємо, що Кличко-старшому довелося на декілька днів припинити тренування в зв'язку з арештом екс-прем'єра Юлії Тимошенко і повернутися з Австрії до Києва.

Бій Кличко - Адамек відбудеться 10 вересня у Вроцлаві.

Віталій Кличко: біографія, новини>>>

Бокс: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне