07.07.2011, 16:27

Клички привезли пояси у Київ, а в подарунок отримали пісню і скульптуру

Клички привезли пояси у Київ, а в подарунок отримали пісню і скульптуруКлички привезли пояси у Київ, а в подарунок отримали пісню і скульптуруКлички привезли пояси у Київ, а в подарунок отримали пісню і скульптуруКлички привезли пояси у Київ, а в подарунок отримали пісню і скульптуруКлички привезли пояси у Київ, а в подарунок отримали пісню і скульптуруКлички привезли пояси у Київ, а в подарунок отримали пісню і скульптуруКлички привезли пояси у Київ, а в подарунок отримали пісню і скульптуруКлички привезли пояси у Київ, а в подарунок отримали пісню і скульптуруКлички привезли пояси у Київ, а в подарунок отримали пісню і скульптуру

Кличко-молодший - чемпіон світу за версіями IBF, WBO, IBO і WBA, у Віталія Кличка - пояс WBC. Володимир також володіє поясами за версією популярного журналу "The Ring". Сьогодні брати привезли всі ці пояси

Брати Клички здійснили свою мрію, до якої йшли 15 років. Завдяки перемозі Володимира над британцем Девідом Хеєм українці стали володарями всіх найпрестижніших чемпіонських поясів в суперважкій вазі.

Кличко-молодший - чемпіон світу за версіями IBF, WBO, IBO і WBA, у Віталія Кличка - пояс WBC. Володимир також володіє поясами за версією популярного журналу "The Ring". Сьогодні брати привезли всі ці пояси до Києва.

Насамперед Володимир подякував своєму братові, за те, що він повернувся у спорт в 2004 році, завоювавши чемпіонський пояс, і тепер в сім'ї братів повна колекція. Віталій в свою чергу зазначив, що вболівальники тепер не будуть плутатися в численних володарях чемпіонських поясів, адже всі вони тепер належать прізвищу Кличко.

Володимир поділився своїми враженнями від поєдинку з Девідом Хеєм, зазначивши високі боксерські якості свого суперника, і виразив жаль, що йому не вдалося нокаутувати британця. Але при цьому Кличко-молодший вважає, що він повернув Хея з небес на землю і тепер Девід не дозволить собі ображати братів.

На питання про можливе проведення повторного поєдинку, Володимир відповів скептично, зазначивши, що для Хея на першому місці стоять гроші, а тому довіряти йому не можна, адже британець раніше вже двічі відмовлявся від боїв з Кличками.

Присутні журналистки не упустили можливість спитати найзавиднішого холостяка України, хто ж першим з дівчат його привітав з перемогою. Володимир не став розкривати секретів і, усміхаючись, сказав, що таких привітань було достатньо: "Скаржитися не можу. Нещодавно я повернувся до клубу холостяків. Я себе поза клубом відчував дуже комфортно, але також комфортно я себе відчуваю і зараз".

Далі Володимира чекав сюрприз. Українська співачка і ведуча Ольга Цибульська написала для українського чемпіона пісню "Володя, ти мій герой" і прямо на прес-конференції її виконала.

Потім братам подарували скульптуру.

І наостанок Клички позували для фотокореспондентів. Вже завтра вони дають прес-конференцію в Москві, а потім їх чекають в Лондоні і Нью-Йорку.

Віталій Кличко: біографія та добірка новин>>>
Володимир Кличко: біографія та добірка новин>>>
Бокс: добірка новин>>>


Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне