04.07.2016, 11:15

Французи відправили додому сенсацію з Ісландії: яскраві фото

Розгромивши  збірну Ісландії в чвертьфіналі Євро-2016 з рахунком 5:2, французька команда останньою вийшла в півфінал чемпіонату Європи.

У самому видовищному матчі турніру гравці Дідьє Дешама агресивно провели перший тайм, забивши чотири голи. Після перерви ісландці відшукали мужність і силу волі, щоб закінчити виступ на єврочемпіонаті на позитивній ноті: остров'яни забили два м'ячі, хоча встигли пропустити в свої ворота п'ятий.

Збірна Франції в боротьбі за потрапляння в фінал зіграє з Німеччиною.

Франція - 5: 2 (4:0) - Ісландія
Голи: Жиру (12, 59), Погба (20), Пайє (43), Грізманн (45) - Сігторссон (56), Б. Б'ярнасон (84)

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.