RU
12.07.2012, 16:19

Форма олімпійської збірної України: в стилі The Beatles (фото)

Форма олімпійської збірної України: в стилі The Beatles (фото)Форма олімпійської збірної України: в стилі The Beatles (фото)Форма олімпійської збірної України: в стилі The Beatles (фото)Форма олімпійської збірної України: в стилі The Beatles (фото)Форма олімпійської збірної України: в стилі The Beatles (фото)Форма олімпійської збірної України: в стилі The Beatles (фото)Форма олімпійської збірної України: в стилі The Beatles (фото)Форма олімпійської збірної України: в стилі The Beatles (фото)Форма олімпійської збірної України: в стилі The Beatles (фото)
Сьогодні в Києві відбулася презентація парадної, щоденної та спортивної форми олімпійської команди України на Ігри ХХХ Олімпіади в Лондоні. За словами дизайнерів, парадна форма виконана в дусі початку 70-х років і навіяна творчістю і епохою британського гурту "The Beatles".

В екіпіровці традиційно переважає синьо-жовта колірна гамма, при цьому дизайнери оновили орнамент і запропонували оригінальний синьо-біло-блакитний узор, а також використовували традиційний колос, який передає культуру і дух України.

"Важливо, щоб, надівши форму, ти відчував себе гордо. Екіпірування на лондонську Олімпіаду вийшло барвистим, яскравим, в дусі і стилі нашого прапора, наших культурних традицій. Приємно, що під час кожних Олімпійських ігор українська команда обов'язково згадується як одна з найбільш стильних . Такої честі удостоюються далеко не всі збірні! Упевнений, що форма сподобається і спортсменам, і вболівальникам", - підкреслив президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне