RU
27.09.2013, 12:05

Фестиваль в Малайзії: понад сто бейсерів стрибають з телевежі

Фестиваль в Малайзії: понад сто бейсерів стрибають з телевежіФестиваль в Малайзії: понад сто бейсерів стрибають з телевежіФестиваль в Малайзії: понад сто бейсерів стрибають з телевежіФестиваль в Малайзії: понад сто бейсерів стрибають з телевежіФестиваль в Малайзії: понад сто бейсерів стрибають з телевежіФестиваль в Малайзії: понад сто бейсерів стрибають з телевежіФестиваль в Малайзії: понад сто бейсерів стрибають з телевежі

Більше ста досвідчених бейсерів зібрав 13-й екстремальний фестиваль у столиці Малайзії Куала-Лумпур. Бейсери стрибають з висоти 300 метрів з телевежі Menara Kuala Lumpur - п'ятої за висотою телекомунікаційної вежі в світі і найвищої в Південно-Східній Азії. Стрибки з телевежі будуть легальними чотири дні, - з 27 по 30 вересня, - і три ночі. 

Вимоги до учасників фестивалю досить жорсткі: до стрибків допускаються бейсери, які активно займаються бейсджампінгом не менше двох років, виконали як мінімум 120 бейс-стрибків, в тому числі 20 - за останній рік.

Перший стрибок з Menara Kuala Lumpur в Малайзії був зроблений 3 жовтня 1999 року. Ця подія занесена до Книги рекордів Малайзії як перший малайзійський стрибок з парашутом. У новорічну ніч 2006 року тут же був встановлений світовий рекорд - за кількістю бейс-стрибків за добу: бейсер Гаррі Канін встиг стрибнути 133 рази.

В Україні бейс-стрибки досі нелегальні.

Бейсджампінг - екстремальний вид спорту, в якому стрибки з парашутом виконуються не з літака, а з фіксованих об'єктів - мостів, будівель, скель, антен. Запасного парашута у бейсерів немає.

Фото: ЕРА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: