12.08.2015, 10:54

Феєрія в Тбілісі: як Барселона завойовувала Суперкубок УЄФА

Футболісти Барселони, перемігши в Тбілісі в напруженому матчі інший іспанський клуб Севілью (5:4), стали вчора володарями Суперкубка УЄФА 2015 року.

Автором одного з голів став Євген Коноплянка (Севілья). Українець вийшов на поле на заміну на 68 хвилині, забивши на 81-й. Барселона вирвала перемогу в додатковий час: на 115 хвилині м'яч у ворота Бету добив Педро Родрігес.

Таким чином, Барселона зіграла в рекордному дев'ятому матчі за Суперкубок УЄФА, в п'ятий раз отримавши трофей. За цим показником клуб зрівнявся з італійським Міланом.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.