02.06.2011, 17:35

Блохін починає з перемоги

Блохін починає з перемогиБлохін починає з перемогиБлохін починає з перемогиБлохін починає з перемогиБлохін починає з перемогиБлохін починає з перемогиБлохін починає з перемогиБлохін починає з перемогиБлохін починає з перемоги

Олег Блохін відзначив своє повернення у збірну України перемогою у грі з Узбекистаном у товариському матчі

Національна збірна України у межах підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року провела товариський матч з командою Узбекистану і виграла з рахунком 2:0. Поєдинок відбувся вчора у Києві.

На свій перший матч після повернення у головну команду Олег Блохін виставив склад гострої атаки. Місце у воротах зайняв Дікань, зліва на фланзі оборони розмістився Шевчук, праворуч - Федецький, пару центральних захисників склали Хачеріді і Кучер. Єдиним опорним півзахисником був Тимощук, Олійник і Гусєв працювали по флангах на атаку. Шевченко зайняв позицію під двома нападниками, якими стали Девіч і Мілевський.

У першому таймі українці більше володіли ініціативою, створили з десяток хороших моментів, але жоден з них не втілився у гол. Гості не забували відповідати гострими контратаками і якби не Дікань, то Шацьких і Бікмаєв цілком могли відкрити рахунок у першому таймі.

Після перерви Блохін випустив Руслана Ротаня і Андрія Вороніна, що набрав останнім часом непогану форму. Як і у першому таймі, синьо-жовті видали ударний стартовий відрізок, який цього разу таки завершився голом. Комбінація на 54-ій хвилині за участю Вороніна, Гусєва і Тимощука увінчалася невідхильним ударом останнього через межі штрафного майданчика - 1:0. Відразу ж подвоїти перевагу міг Гусєв, однак його постріл метрів з 25 у стрибку парирував Нестеров.

На 60-ій хвилині господарі забили другий: після удару Ротаня з штрафного м'яч попав у поперечену, але на добитті першим був Воронін. Надалі підопічні Блохіна тільки додавали в русі, тоді як розгублені гості зовсім знизили темп. У кінці Євген Селезньов, той же Воронін, Євген Хачеріді і Сергій Назаренко цілком могли довести рахунок до розгромного, якби були трішки точнішими.

Наступний матч українці зіграють 6 червня на "Донбас Арені" проти команди Франції.

Футбол: добірка новин>>>