RU
29.11.2010, 14:15

Безіменні гості: талісмани Євро-2012 колесять по Києву

Безіменні гості: талісмани Євро-2012 колесять по КиєвуБезіменні гості: талісмани Євро-2012 колесять по КиєвуБезіменні гості: талісмани Євро-2012 колесять по КиєвуБезіменні гості: талісмани Євро-2012 колесять по КиєвуБезіменні гості: талісмани Євро-2012 колесять по Києву

Минулої неділі талісмани чемпіонату Європи з футболу 2012 року відвідали Київ, завершивши свою подорож по містах, які приймуть турнір через півтора року. Раніше футболісти-близнюки вже побували у Львові, Донецьку і Харкові. Презентували символи Євро-2012 у рамках XV традиційних відкритих змагань зі спортивного танцю "Kyiv Open 2010" у приміщенні Національного університету фізичного виховання і спорту.

Після урочистої частини заходу, символи футбольного чемпіонату відправилися на "талісманомобіле" по вулицях Києва. Біля Пасажа на Хрещатику талісмани провели фотосесію з киянами і гостями столиці. Перший день перебування талісманів Євро-2012 завершився участю футбольних символів у благодійній виставі на арені Національного цирку України.

29 листопада талісмани знову зустрінуться з молоддю на Хрещатику і відвідають спеціалізовану загальноосвітню школу-інтернат N17. Протягом промотура символів Євро-2012 проходить голосування за три пари імен талісманів. Крім того, проголосувати можна на офіційному сайті УЄФА. Підсумки голосування у Польщі і Україні оголосять 4 грудня.

До речі, акторів, які переодягаються у талісманів Євро-2012 близько 20 осіб. Для кожного приймаючого міста готували по дві-три пари, адже робота у 10-кілограмових костюмах дуже виснажує. Навчання акторів зайняло близько місяця, особливо нелегко давалося жонглювання м'ячами.

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне