RU
30.05.2011, 14:59

"Беркут" тренується розганяти футбольних хуліганів

"Беркут" тренується розганяти футбольних хуліганів"Беркут" тренується розганяти футбольних хуліганів"Беркут" тренується розганяти футбольних хуліганів"Беркут" тренується розганяти футбольних хуліганів"Беркут" тренується розганяти футбольних хуліганів"Беркут" тренується розганяти футбольних хуліганів

Диктор оголошує, що через призначений і вдало реалізований форвардом наприкінці матчу пенальті (на думку фанатів - спірний), в футбольному матчі перемогла команда гостей. Її фанати починають святкувати, а ось вболівальники команди господарів не на жарт розсердилися. У хід пішли палиці, пляшки, дзвенять розбиті вікна, найагресивніші фани перекинули і підпалили автомобіль. Така легенда міліцейських вчень, що проводилися в рамках підготовки до Євро-2012.

Радикально налаштовані фанати обох команд продовжують нагнітати обстановку. Між двома "стінками" молоді шикується міліцейський кордон, однак досить швидко стає ясно, що їм на допомогу необхідно вводити додаткові сили міліції. На початковий рубіж висувається підрозділ бійців внутрішніх військ МВС України, екіпірованих спеціальними засобами, а також спеціальний автомобіль "Торнадо", обладнаний водометом.

Найактивніших хуліганів групи затримують і буквально виносять за кордони "зони бойових дій", а спецавтомобілі відвозять їх для оформлення матеріалів. На цьому "силова фаза" навчань завершилася і починається їхня "інтелектуальна" частина.

Курсанти в ролі слідчих оглядають місце подій, експерти проводять огляд і фотографування вилучених речових доказів, оперативники опитують на англійській мові "іноземних громадян", яких щойно пограбував невідомий.

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне