RU

ЗМІ: У Росії 19 млн людей живуть за межею бідності

26.02.2016, 17:36
ЗМІ: У Росії 19 млн людей живуть за межею бідності - Фото
Фото: EPA
Число росіян з доходами нижче прожиткового мінімуму за останній рік збільшилося на 3 млн осіб і становить 19 млн. Про це заявив в інтерв'ю телеканалу НТВ міністр праці і соціального захисту РФ Максим Топілін, передає російська служба  Бі-бі-сі.

За його словами, 60-70% з цих людей - родини з дітьми. На думку міністра, в 2016 році зарплати в реальному вираженні, тобто з урахуванням інфляції, будуть знижуватися на 3-4%. Рівень безробіття в 2016 році, за його словами, складе 6,2-6,3%.

За даними Росстату, середні зарплати в Росії в січні 2016 року склали 32,1 тис рублів. За рік середня зарплата виросла в номінальному вираженні на 3,4%.

Разом з тим, міністр праці РФ стверджує, що уряд має намір займатися підтримкою ринку праці. "Ми передбачили в плані 3 млрд рублів - це гарантована величина. Ще 7 млрд - це резерв. Будемо дивитися, як будуть розвиватися події", - заявив він.

За даними ЗМІ, причиною збільшення кількості людей, які проживають за межею бідності в РФ, є те, що в 2015 році реальні зарплати в Росії почали скорочуватися на тлі девальвації рубля і високої інфляції. Крім того, сильно сповільнилося зростання зарплат в номінальному вираженні.

Читайте також: Reuters: Російська скарбниця спорожніє в 2016 році при нафті по $30

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини