Зінедін Зідан (фото - Facebook "Реала")

Сьогодні легендарний французький футболіст оголосив, що залишає тренерський штаб мадридського клубу

Зінедін Зідан несподівано оголосив, що залишає пост головного тренера мадридського футбольного клубу "Реал". Про це повідомляє iSport.

Про своє рішення легендарний футболіст оголосив на позаплановій прес-конференції.

Зізу призначили наставником "Реала" на початку 2016 року. Він змінив на посаді Рафаеля Бенітеса. Під його керівництвом "Реал" став чемпіоном Іспанії, володарем Суперкубка Іспанії, триразовим переможцем Ліги чемпіонів, володарем Суперкубка УЄФА (двічі) і переможцем клубного чемпіонату світу (двічі).

Всього біля керма мадридського клубу француз провів 149 ігор, з яких 105 закінчилися перемогою "Реала" і тільки 16 - поразкою.

У нинішньому сезоні іспанської Прімери "вершкові" фінішували третіми з відставанням від "Барселони" в 17 очок.

26 травня в Києві відбувся фінальний матч Ліги чемпіонів. Мадридці виграли у "Ліверпуля" з рахунком 3:1.