RU

Збірна України обіграла Північну Македонію на Євро-2020 з рахунком 2: 1 – фото

17.06.2021, 18:34
Збірна України обіграла Північну Македонію на Євро-2020 з рахунком 2: 1 – фото - Фото
Гравці збірної України після другого забитого м'яча у ворота Північної Македонії (Фото – ЕРА)

Збірна України з футболу обіграла команду Північної Македонії з рахунком 2: 1 у рамках Чемпіонату Європи з футболу Євро-2020. Матч відбувся на Національному стадіоні в Бухаресті.

Приєднуйтесь до Instagram LIGA.net – тут тільки те, про що ви не можете не знати

Українська команда забила вже на 29 хвилині гри – голом відзначився Андрій Ярмоленко. Гравець лондонського "Вест Хема" переправив м'яч у ворота після пасу п'ятою від Караваєва – той зробив передачу після навісу з кутового (1: 0).

Ярмоленко після першого голу в ворота Північної Македонії (Фото –ЕРА)

Через 5 хвилин Ярмоленко віддав простріл у правий кут штрафного на хід форварду Роману Яремчуку. Гравець вийшов один на один із воротарем Північної Македонії Столе Димитриєвським і точно пробив у ближній кут (2: 0).

Яремчук забиває гол (Фото –ЕРА)

Суперники мали можливість відігратися вже на 39 хвилині поєдинку: Горан Пандев забив м'яч у ворота Георгія Бущана, проте аргентинська бригада арбітрів не зарахувала взяття воріт.

Незарахований гол Пандева (Фото –ЕРА)

На початку другого тайму Україна і Північна Македонії обмінялися небезпечними моментами: на 47-й Аріян Адемі безрезультатно пробив із-за меж штрафного, а на 51-й Руслан Малиновський небезпечно пробив зі штрафного – Димитриєвський у падінні відбив м'яч.

Македонці відіграли один м'яч на 57-й хвилині: після удару Александара Трайковського в "дев'ятку" Бущан перевів м'яч у поперечину, після чого Караваєв сфолив на Пандева – суддя поставив пенальті. Бущан відбив удар Езджана Аліоскі, однак той забив на добиванні (2: 1).

Аліоскі забиває з пенальті (Фото –ЕРА)

На 81-ій збірна України заробила штрафний біля воріт Північної Македонії, удар наносив Малиновський: він пробив з гострого кута – але спрацювала стінка. Через 3 хвилини арбітр переглянув момент удару в повторі. Виявилося, що один із македонців зіграв рукою – пенальті.

Реалізовувати його підійшов Малиновський, проте не зміг пробити воротаря противника.

Малиновський не забиває пенальті (Фото –ЕРА)

Україна обіграла Північну Македонію і за статистикою матчу: 17 ударів по воротах проти 14, володіння м'ячем – 53% на 47%.

Статистика матчу (Фото – Google)

Сьогодні ввечері зіграють інші суперники України у групі: Австрія і Нідерланди – гра відбудеться о 22:00.