Збірна України виграла три медалі на чемпіонаті світу в Москві

19.08.2013, 12:37
Збірна України виграла три медалі на чемпіонаті світу в Москві - Фото
Богдан Бондаренко (фото - ЕРА)

Збірна України посіла 8-е місце в загальнокомандному медальному заліку на чемпіонаті світу з легкої атлетики, який завершився вчора в Москві. На рахунку українців дві золоті та одна бронзова медалі.

Чемпіонкою світу у семиборстві стала Ганна Мельниченко, яка перемогла з підсумковою сумою в 6586 очок, що стало її особистим рекордом. Другу золоту медаль для України виграв стрибун Богдан Бондаренко. Його переможний результат склав 2,41 метра, і Бондаренко став лише четвертим спортсменом в історії, якому вдалося подолати планку на такій висоті.

Ольга Саладуха в сектор для потрійного стрибка виходила в ранзі чинної чемпіонки світу, але в підсумку не змогла захистити титул і задовольнилася бронзовою медаллю з результатом 14,65 м.

Перше місце в медальному заліку посіли господарі турніру росіяни, які виграли 17 медалей - 7 золотих, 4 срібних і 6 бронзових. Другими стали американці - 25 медалей (6-14-5), третіми стали легкоатлети з Ямайки - 9 медалей (6-2-1).