Збірна України виграла одну медаль на чемпіонаті світу з боксу

25.10.2013, 12:59
Збірна України виграла одну медаль на чемпіонаті світу з боксу - Фото
Микола Буценко
На чемпіонаті світу з боксу, який проходить в Алмати (Казахстан), українські спортсмени завоювали одну нагороду.

У ваговій категорії до 56 кг Микола Буценко виграв бронзову медаль. Маючи шостий номер посіву, наш боксер почав виступ на першості планети з третього кола змагань. Дві перемоги поспіль забезпечили Буценку місце в півфіналі, де він зустрівся з росіянином Володимиром Нікітіним і програв з рахунком 1:2.

Буценко став єдиним українським боксером, якому вдалося дійти до півфіналу.

Нагадаємо, на чемпіонаті світу-2011 збірна України завоювала чотири золоті медалі та одну срібну і посіла перше загальнокомандне місце. "Золото" на рингу вибороли Василь Ломаченко, Тарас Шелестюк, Євген Хитров та Олександр Усик. Денис Берінчик виграв срібну медаль.