Збірна України виграла 33 медалі на Паралімпіаді-2012

03.09.2012, 10:01
Збірна України виграла 33 медалі на Паралімпіаді-2012 - Фото
Євген Богодайко виграв золото на дистанції 200 м (фото: ЕРА)

Більшого всього медалей виграли українські плавці - 15 нагород

Збірна України на Паралімпійських іграх-2012 у Лондоні за чотири дні змагань виграла вже 33 медалі: 13 золотих, 8 срібних та 12 бронзових. Наша команда займає четверте місце в загальнокомандному медальному заліку.

Більше всього медалей виграли українські плавці - 15 нагород. Ще вісім медалей в скарбничку нашої збірної завоювали легкоатлети. П'ять нагород завоювали дзюдоїсти. Дві медалі виграли веслярі і по одній представники пауерліфтингу, стрільби та настільного тенісу.

Лідером медального заліку є збірна Китаю, спортсмени якої виграли 87 медалей - 35 золотих, 24 срібних і 29 бронзових медалей. Другими йдуть господарі Паралімпіади британці, на рахунку яких 54 медалі (16-24-14). Третє місце займає збірна Австралії - 43 медалі (14-11-18).