Збірна України обіграла США у товариському матчі

06.03.2014, 11:35
Збірна України обіграла США у товариському матчі - Фото

Напередодні ввечері національна збірна України з футболу здобула перемогу над командою з США з рахунком 2:0. Матч проходив на Кіпрі

Гра почалася з хвилини мовчання в пам'ять про жертв протистояння в Україні. Незважаючи на те, що збірна проводила матч на нейтральному полі, на трибунах "Антоніс Пападопулос" зібралося чимало українців, які протягом всього матчу підбадьорювали хлопців вигуками "Україна" і "Героям слава!"

Як повідомляє прес-служба ФФУ, перші хвилини матчу проходили у рівній боротьбі, обидві команди по черзі контролювали м'яч. Однак на 12-й хвилині нулі на табло змінилися на користь збірної України - після передачі з центру поля, Гармаш, вийшовши один на один з воротарем, завдав удар, на який вдало зреагував Ховард, однак на добиванні першим виявився Ярмоленко, який відправив м'яч у сітку - 1:0 на користь України. Через три хвилини українці змогли забити ще один гол, проте арбітр не зарахував його через офсайд.

Другий тайм почався з активних дій номінальних гостей, однак, витримавши натиск на свої ворота, підопічні Михайла Фоменка зуміли вирівняти гру, а на 67-й хвилині подвоїли рахунок - Безус вивів на побачення з Хорвадом Девіча, проте удар останнього воротар США парирував. М'яч знову відскочив до форварда збірної України, який з другої спроби не схибив - 2:0. Українці мали можливість забити ще один гол - на 75-й хвилині Андрій Ярмоленко завдав потужний удар майже з центра поля, однак Ховард зреагував на удар нашого форварда.

Найбільш реальну можливість провести гол престижу американці упустили на 87-й хвилині, коли після подачі кримінальної ледь не відзначився Йоханссон.

Головний тренер Михайло Фоменко на післяматчевій прес-конференції зазначив, що ситуація в Україні не могла не відбитися на стані футболістів. "Багато з них представляють клуби, припинили виступи в єврокубках. Це також відбилося на психологічному стані гравців. В цілому, перший тайм був непоганим, початок другого тайму було не дуже вдалим з нашого боку. Мені він не сподобався, довелося робити заміни і вносити корективи. Таким чином, вдалося вирівняти гру. Щодо розбору гри - це вже наші справи. Ми не будемо виносити на широку публіку те, що будемо розбирати - негативні і позитивні моменти", - сказав він.

Фоменко розповів, що перед матчем попросив футболістів своєю грою порадувати вболівальників України, "щоб цією грою довести, що ми всі разом".

Голи: Ярмоленко (12), Девіч (67)

Попередження: Федецький, Безус - Демпсі

Україна: Пятов - Федецький, Хачеріді, Кучер, Шевчук (Макаренко, 80), Тимощук , Ротань (Едмар, 78), Гармаш (Безус, 46), Ярмоленко (Морозюк, 89), Коноплянка (Гусєв,70), Зозуля (Девіч, 65).

США: Ховард - Кемерон, Брукс, Оньєву, Кастільо (Ши, 63), Клєштан (Йоханссон, 63), Джонс (Вільямс, 79), Джонсон, Бедойя, Демпсі, Алтідор (Агудело, 88).

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.