Збірна України не потрапила до півфіналу ЧС з футзалу

14.11.2012, 15:15
Збірна України не потрапила до півфіналу ЧС з футзалу - Фото
Національна збірна України не змогла пробитися в півфінал чемпіонату світу з футзалу, який в ці дні проходить в Таїланді.

У матчі 1/4 фіналу українці з рахунком 1:3 програли команді Колумбії. Українці мали беззаперечну перевагу впродовж усього матчу, про що свідчать хоча б 40 ударів по воротах суперника (проти 13 у Колумбії). На початку другого тайму українці пропустили результативну контратаку суперника, після якої колумбійці відійшли в глухий захист.

На останній хвилині українці змінили воротаря на п'ятого польового гравця, але успіху це не принесло. Більш того, колумбійці ще двічі забили у порожні ворота збірної України. Лише за шість секунд до кінця гри Овсянніков таки відквитав один гол.

Відзначимо, що найбільшим досягненням збірної України на чемпіонатах світу з футзалу залишається єдиний вихід у півфінал турніру 1996 року, коли наша команда на дебютному для себе мундіалі посіла четверте місце.