Збірні Бразилії та Мексики - фіналісти Олімпіади-2012

08.08.2012, 14:55
Збірні Бразилії та Мексики - фіналісти Олімпіади-2012 - Фото
Бразилія - ​​фаворит турніру (Fotobank/Getty Images)
На Олімпійських іграх-2012 в Лондоні відбулися півфінальні матчі чоловічого футбольного турніру.

У першому півфіналі зустрічалися збірні Мексики та Японії. Японські футболісти повели в рахунок вже на 12-й хвилині, але Фабіан ще до перерви зрівняв рахунок. У другому таймі по разу забили Перальта і Кортес і мексиканці святкували перемогу з рахунком 3:1.

Другим фіналістом Олімпійського турніру стала збірна Бразилії, яка розгромила команду Південної Кореї з рахунком 3:0. В кінці першого тайму рахунок відкрив Ромуло, а в другій половині зустрічі дубль оформив Даміан.

Фінальний матч Бразилія - Мексика відбудеться 11 серпня о 17:00 по Києву.