Збірна України здобула іще п'ять медалей Паралімпіади

10.09.2008, 14:51

Українські паралімпійці здобули сьогодні п'ять нагород, з яких одна золота, одна срібна і три бронзові. Таким чином в активі збірної України вже 28 нагород Паралімпіади-2008.

Золоту нагороду на дистанції 200 м комплексним плаванням (SM12) виграв Максим Веракса. Це вже друга золота медаль українця на цій Паралімпіаді. Він встановив новий світовий рекорд - 2:12:71. Третє місце і бронзову медаль на цій дистанції виграв іще один українець Сергій Кліпер - 2:14:05.

Срібну медаль у плаванні на дистанції 100 м вільним стилем (S13) виграв Олексій Федина – 54:11, а Данило Чуфаров із результатом 54,26 став третім.

Бронзу також виграв легкоатлет Андрій Онуфрієнко у фінальному забігові на дистанції 400 м (Т38). Він показав час – 52:45.

Нагадаємо, раніше збірна України завоювала 23 медалі Паралімпіади.