Збірна України з хокею виграла перший матч на турнірі у Норвегії

11.02.2011, 11:50

Національна збірна України з хокею почала з перемоги свій виступ на "Euro Ice Hockey Challenge" у Норвегії. У стартовому поєдинку українці обіграли збірну Латвії з рахунком 2:1.

Рахунок у матчі був відкритий вже на третій хвилині після точного кидка захисника Василія Полоницького. У другому періоді українці подвоїли перевагу, реалізовувавши більшість - шайба на рахунку Бобкіна. Латиші зуміли лише відіграти одну шайбу на 36-ій хвилині.

Наступний матч українці проведуть сьогодні проти господарів турніру, хокеїстів збірної Норвегії.

Латвія - Україна - 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
Україна:
Симчук - Полоницький, Срюбко - Д.Ісаєнко, Наваренко - Ладигін, Рябенко - Васильєв. Касянчук - Шафаренко - Матерухін, Цируль - Бондарев - Тимченко, Бобкін - Гніденко - Литвиненко, Матвійчук - Черненко - Д.Ісаєнко.
Шайби: 0:1. Полоницький (Шафаренко, Матерухін, 2:57 - больш.), 0:2. Бобкін (Литвиненко, Гніденко, 27:45 - больш.), 1:2. Баярунс (Мейя, Дурдінс, 36:44).
Кидки: 26 - 33.
Штраф: 14 - 12.

Спорт: добірка новин>>>