Збірна України з футзалу достроково вийшла в 1/4 чемпіонату світу

08.10.2008, 09:25

Збірна України з рахунком 5:1 перемогла команду Єгипту на Чемпіонаті світу з футзалу, достроково забезпечивши собі місце серед восьми найсильніших команд планети.

У першому таймі єгиптяни дали фаворитам цього матчу

У першому таймі єгиптяни дали фаворитам цього матчу бій, але пропустили двічі - після автоголу і з пенальті. Після перерви українці збільшили свою перевагу, завершивши зустріч з великим рахунком.

Для збірної України ця перемога стала другою на світовій першості (і одна нічия) і команда зараз на першому місці у групі С, за кращою різницею м'ячів випереджаючи аргентинців.

У іншому матчі нашої групи гватемальці розгромили збірну Китаю з рахунком 10:1.